Posjedujete Facebook račun?
2448286828

Početna Forum FIFA 15 Creation Master nemože pronaći izvorni folder za fifu 15 hnl patch

Ova tema sadrži 5 odgovora, ima 3 sudionika, zadnji odgovor od: tenac tenac prije 1 godina, 8 mjeseci.

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)
  • Autor
  • dany1806
    Sudionik

Dali netko zna u čemu je problem,naime pokušavam instalirat patch za fifu 15 max tv ali kad pokušavam po vašim uputama konstantno mi izbacuje grešku kad odaberem fifa folder,dali je možda stvar u verziji fife koja je skinuta pa CM jednostavno ne reagira na nju,nije kompatibilna???

Unaprijed hvala!!

tenac
    tenac
    Ključonoša

probaj file > open select all

dany1806
    Sudionik

ok uspio sam ga ubacit u cm 15 i sve mi se izlista al mi je totalna nepoznanica kaj sad sve sam probo al mi hnl bude skroz zbrčkan,naime kad se pojave svi klubovi i igraci kad se učita patch kaj treba stisnut,sve označit i kaj onda,create,replace,patch id?? nemam pojma,dali moram onda ići na import ili?
    par puta je izbacio da je patch uveden ali nije bio u igrici,help,glup sam???

tenac
    tenac
    Ključonoša

patch nismo mi radili pa ne mogu previše pomoći (al uglavnom replace je za igrače koji već postoje u igri pa ih onda samo zamjeni). što se tiče ovoga da nema u igri, nakon importa bi pretpostavljam trebalo obavezno spremiti u creation masteru. u igri obavezno provjeri da ti nije uključen matchday

tomy7vk
    Sudionik

HNL patch 15 je smijesam, netko se ocito nasalio… ocijene igraca, slike, katastrofa.. samo sam unistio fifu, nadam se da se moze izbrisat patch bez posljedica… zali Boze… svaki patch do sada je bio odlican, sta se desilo sa ovim?

• Ovaj odgovor je promijenjen prije 1 godina, 9 mjeseci od strane  tomy7vk.
    tenac
    tenac
    Ključonoša

ovaj patch nismo radili mi već netko drugi. na žalost vjerojatno neće više biti patcheva od nas 🙁

Pregledavate 6 postova - 1 do 6 (od ukupno 6)

Morate biti prijavljeni kako bi mogli odgovoriti na ovu temu.

/home/crofc/public_html/
http://crofc.net/wp-content/themes/crofc